prywatny żłobek chorzów

O nas

Żłobek Chorzów - bawiące się dzieci

„DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM”

PHIL BOSMANS


Dzięki zaufaniu rodziców w naszym żłobku w Chorzowie mogliśmy stworzyć nowe, ciepłe miejsce, w którym dzieci mogą poznawać świat, odkrywać i rozwijać swoje zainteresowania a wszystko to w atmosferze radości, akceptacji, bezpieczeństwa i szacunku. U nas na każdego malucha czeka dobre serce, a na rodziców szczęśliwy uśmiech ich pociechy. Dla nas: „Żłobek ma być jak dom, do którego wraca się z radością”.

Dziećmi w żłobku zajmuje się wykwalifikowany personel, który organizuje pobyt dziecka stosownie do jego wieku, stopnia rozwoju i predyspozycji. Dbamy, aby każda chwilę Dzieci spędzały w aktywny, atrakcyjny i pożyteczny dla nich sposób. Podążając za tempem rozwoju i potrzebami każdego Dziecka, staramy się wybierać elementy tych metod nauki/zabawy, które w danej chwili są dla niego najlepsze. W ten sposób zapewniamy mu optymalne warunki do nauki i rozwoju. Dla nas równie ważny jest rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny, jest rozwój fizyczny Dziecka.

Niewątpliwym atutem jest nasza lokalizacja – żłobek znajduje się w Chorzowie, na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, z dala od ruchu ulicznego. Dzieci nasze korzystają w pełni z dobrodziejstw parku, co sprzyja częstemu obcowaniu z naturą i dokonywaniu ciekawych obserwacji przyrodniczych.

Nasz żłobek o powierzchni użytkowej 220 m2 pod każdym względem zaadoptowany została pod potrzeby najmłodszych dzieci. Składa się z szatni, czterech sal, sypialni, kuchni wraz ze zmywalnią naczyń, łazienki dla dzieci. Wszystko zostało wyposażone w atestowane mebelki i zabawki. Budynek spełnia wszystkie wymogi Sanepidu oraz Straży Pożarnej.

Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 17:00, pięć dni w tygodniu.

Nasz żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 0,6 do 3 lat do czterech grup liczących od 10 do 20 dzieci.