prywatny żłobek chorzów

Żłobek Chorzów - bawiące się dzieci

„DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM”

PHIL BOSMANS


Jesteśmy jednym z pierwszych żłobków prywatnych powstałych w Chorzowie. Od 2009 r. świadczymy profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca życia do 3 lat. Stawiamy na naukę samodzielności, a także rozwoju sfer poznawczych. Dzięki naszemu doświadczeniu rodzice mogą być spokojni oddając nam swoje skarby pod opiekę. Najlepszą gwarancją naszych kompetencji są liczne pozytywne opinie rodziców naszych podopiecznych, którzy polecają nas dalej – rodzinie i znajomym.

Dziećmi w żłobku zajmuje się wykwalifikowany personel, który organizuje pobyt dziecka stosownie do jego wieku, stopnia rozwoju i predyspozycji. Dbamy, aby każda chwilę Dzieci spędzały w aktywny, atrakcyjny i pożyteczny dla nich sposób. Podążając za tempem rozwoju i potrzebami każdego Dziecka, staramy się wybierać elementy tych metod nauki/zabawy, które w danej chwili są dla niego najlepsze. W ten sposób zapewniamy mu optymalne warunki do nauki i rozwoju. Dla nas równie ważny jest rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny, jest rozwój fizyczny Dziecka.

Niewątpliwym atutem jest nasza lokalizacja – żłobek znajduje się w Chorzowie, na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, z dala od ruchu ulicznego. Dzieci nasze korzystają w pełni z dobrodziejstw parku, co sprzyja częstemu obcowaniu z naturą i dokonywaniu ciekawych obserwacji przyrodniczych.  

Nasz żłobek o powierzchni użytkowej 220 m2 pod każdym względem zaadoptowany została pod potrzeby najmłodszych dzieci. Składa się z szatni, czterech sal, sypialni, kuchni wraz ze zmywalnią naczyń, łazienki dla dzieci. Wszystko zostało wyposażone w atestowane mebelki i zabawki. Budynek spełnia wszystkie wymogi Sanepidu oraz Straży Pożarnej.

Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 17:00, pięć dni w tygodniu.

Nasz żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 0,6 do 3 lat do czterech grup liczących od 10 do 20 dzieci.